Yedekleme Ve İş Sürekliliği

Bakım Anlaşması

Firmanızı olası zararlardan ve vakit kaybından korur, verilerinizin ve işlerinizin güvende olmasını sağlar.

Teknik Danışmanlık
sunucu-depolama

Yedekleme ve İş Sürekliliği Sizi Felaketten Korur

Felaket, sistemlerinizin çoğunun veya tamamının aynı anda tamamen durması anlamına gelir. Neyse ki, bulut ve internet, sistemleri sizi felaketlerinden kurtulmayı her zamankinden daha kolay hale getirmek için bir araya geliyor.

İş Sürdürülebilirliği İçin Azure

İş sürecinizin sürekliliğini garanti etmek için sektördeki mümkün olan en iyi sistemi sağlar. Olağanüstü durum kurtarma sitesi olarak Microsoft Azure’u kullanarak önemli maliyet tasarrufları sağlarsınız.

Azure, tüm üretim uygulamalarının ve verilerinin sürekli arka plan kopyalamasını sağlar ve RPO’nuzun Microsoft Azure’da veya Microsoft Azure bölgeleri arasında birkaç saniye içinde ölçülmesini sağlamak için her küçük değişikliği gerçek zamanlı olarak korur. Yalnızca yük devretme durumunda bilgi işlem kaynaklarını kullanma avantajıyla Microsoft Azure’u olağanüstü durum kurtarma sistemi olarak kullanarak önemli maliyetlerden tasarruf edersiniz. Platformdan bağımsız çoğaltma, kurtarma ve uygulama hareketliliği ile bilgi işlem alt yapınızı sağlamlaştırın.

Uygulama Kesinti Süresi ve Veri Kaybı Pahalıdır

En Değerli Varlığınız : Veriler

Veri, çoğu kuruluşun en önemli dijital varlığıdır. 2025 yılına kadar 175 zettabayta ulaşacağı tahmin edilen veri büyümesi, yönetimi ve korunması çoğu işletme için akılda kalıcıdır.

Afet Riskleri Artıyor

Hiçbir kuruluş kesintilere, şiddetli hava koşullarına veya güvenlik ihlallerine karşı bağışık değildir. Ancak çoğu, işlerine ayak uyduran iş sürekliliği ve olağanüstü durum kurtarma (Disaster Recovery) çözümlerine sahip değildir.

Hizmet Seviyesi Beklentileri Yüksek

Kuruluşların% 73’ü kritik uygulamaları için bir saatten fazla çalışmama süresine tahammül edemez. Kurtarma noktası hedeflerinin (RPO’lar) ve kurtarma süresi hedeflerinin (RTO’lar) iyileştirilmesi bir önceliktir.

Felaket Kurtarma Sistemi ile Yani Güvenle Tanışın

RPO ve RTO hedeflerinize ulaşmak için özel veri koruma ve olağanüstü durum kurtarma çözümü ile yüksek düzeyde kullanılabilirlik ve esnekliğin tadını çıkarın. İşlemleri% 67 kat daha hızlı geri yükleyin ve kesintisiz işlemler sağlayın.

Kritik İş Uygulamalarını Koruyun

Planlanmamış kesinti olaylarını% 85’e kadar azaltın ve planlanan olaylar veya planlanmamış kesintiler sırasında uygulamaları çevrimiçi tutun. Yedekleme ve kurtarma çözümünüzü stratejik bir avantaj haline getirin.Yedekleme üniteleri kullanarak hızlı, güvenli veri koruması sağlıyabilirsiniz.

Merkezi Kontrol

Güvenilirlikten ödün vermeden tüm veri koruma ve olağanüstü durum kurtarma işlemlerini sezgisel olarak yönetin. Tek bir kullanıcı arayüzü hem şirket içi hem de bulut tabanlı ortamların birleşik kontrolünü sağlar.

Dahili Veri Koruması

Çoğu işletmenin, her biri kendi veri koruma altyapısına ihtiyaç duyan, karmaşık, sessiz ve verimsiz bir veri koruma yığınıyla sonuçlanan birden fazla uygulama katmanı vardır. Esnek, yerel olarak kullanılabilen yedekleme ve kurtarma seçenekleriyle bu siloları ortadan kaldırın. Depolama üniteleri büyük ve farklı zamanlardaki yedeklerinizi güvenli bir şekilde saklamanızı sağlar.

İhtiyaçlarınıza Uygun Seçenekler

Her şeye uyan tek bir iş sürekliliği ve olağanüstü durum kurtarma çözümü yoktur. Özel ve genel bulutlarda her kullanım durumu için doğru özellikleri seçin. Uygulama tutarlılığı ve ayrıntılı veri kurtarma için üçüncü taraf veri koruma çözümleriyle entegre edin.

Bakım Anlaşması

Firmanızı olası zararlardan ve vakit kaybından korur, verilerinizin ve işlerinizin güvende olmasını sağlar.

Teknik Danışmanlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir