Yazılım Lisanlama

Bakım Anlaşması

Firmanızı olası zararlardan ve vakit kaybından korur, verilerinizin ve işlerinizin güvende olmasını sağlar.

Teknik Danışmanlık
sunucu-depolama

Yazılım Lisanlama Çözümleri

Comel lisans yönetimini çok daha kolay hale getirirken geliri artırdığı kanıtlanmış yeni yazılım lisanslama modellerini en uygun maliyet avantajı ile edinmenizi sağlar.

Yazılım Lisanlama

  • Firmanın lisans envanteri çıkarılır
  • Lisans envanteri ile gerçek lisans belgeleri karşılaştırılır
  • Donanım gereksinimleri incelenir
  • Eksik lisanslar tedarik edilir

Yazılım Lisanlama Modelleri

Abonelik Bazlı Lisanslama

Comel’in Bulut Tabanlı Lisanslaması, normal Masaüstü, Sunucu, IoT ve Mobil tip Yazılımlarınız için Abonelik Tabanlı Lisanslamayı benimsemenizi kolaylaştırır ve kontrol etmeniz gereken bir Masaüstü-SaaS Karma teklifine sahip olduğunuz kullanım durumları için mükemmeldir. Hesap Bazlı Lisanslamamızla Abonelik Bazlı Lisanslamayı kullanarak, Kullanıcı bir Lisans Koduna karşı merkezi odak noktası haline gelir.

Eşzamanlı Lisanslama

Firmanız için toplu lisanslama mekanizmasını kolaylaştırmanın harika bir yolu. Yazılımınızın bir Lisans Kodu üzerinde kullanılmasına izin verilen aktif kopyalarının sayısını sınırlandırmanız yeterlidir. Firmanız için bu, ihtiyaç duyduğunuz şeyi satın almanız için ve yalnızca ödediğiniz ve hak ettiğiniz kadarını kullanmanızı sağlamanın kolay bir yoludur. Sizin için lisans haklarını yönetmeniz çok daha kolay hale getirerek lisanslama ve destek sorunlarını önemli ölçüde azaltır.

Tüketim Bazlı Lisanslama

En modern lisanslama modellerinden biri olan Tüketim Bazlı Lisanslama, neyin kullanıldığını izlemenizi sağlar. Nasıl kullanmak istediğinize bağlı olarak, kullanıma dayalı bir sözleşmeyi denetlemek için kullanım izlenen bir modele sahip olabilirsiniz.

Comel Lisanslama Çözümleri

İşiniz büyüdükçedaha karmaşık BT ihtiyaçlarına da ihtiyacınız olacak.

COMEL, bu nihai iş büyümesine hazırlanmanıza yardımcı olabilir. Bu şekilde, işletmenizin büyümesi için gereken yazılım ve donanıma sahip  olursunuz .

COMEL, üst düzey ortak yerleşim hizmetleri sağlarken seyahat maliyetleri ve sermaye giderleri gibi olumsuz yanları en aza indirir. Tüm donanım yaşam döngüsü yönetimini yürütmek için bir destek ekibi (bir Ağ Mimarı ve Dağıtım Mühendisi dahil) ve ortamınızı uzaktan yönetmek için araçlar sağlar. Hem rutin donanım yönetimini hem de gece geç saatteki acil durumları Comel’e bırakarak, seyahat masraflarını ortadan kaldırın ve BT personelinizi daha etkili faaliyetlere odaklanmaları için serbest bırakın.

COMEL, sizi başarıya hazırlamanın yanı sıra çalışanlarınızı da eğitebilir. 

Bu şekilde, çalışanınız ilerlemek ve işinizin büyümesine yardımcı olmak için ihtiyaç duydukları her şeye sahip olur.

İster yön değiştiriyor olun ister birleşme veya devralma yaşıyor olun, COMEL sürece yardımcı olabilir. Bu şekilde, üretkenliği ve verimliliği yavaşlatan gecikmeler yaşamak konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

COMEL ile işinizi, sektördeki en iyilerle inşa edebilirsiniz  . 

Bakım Anlaşması

Firmanızı olası zararlardan ve vakit kaybından korur, verilerinizin ve işlerinizin güvende olmasını sağlar.

Teknik Danışmanlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir