Network Lan/ Wan/ Vpn

Bakım Anlaşması

Firmanızı olası zararlardan ve vakit kaybından korur, verilerinizin ve işlerinizin güvende olmasını sağlar.

Teknik Danışmanlık
sunucu-depolama

Ağ Lan / Wan / VPN Kurulumu

Kurumsal firmaların uygulama yazılımlarını ve iletişimlerini yüksek verimlilik ve hızda kullanmaları için  LAN, WAN, VPN, Ağ kurulum hizmetleri sunmaktayız.

AĞ / LAN / WAN Hizmetleri

Ağ Hizmetleri Bölümü, ortamınıza uygun çeşitli seçeneklere sahiptir; Comel, sıfırdan bir ağ bilgi işlem altyapısı tasarlamanıza yardımcı olabilir veya mevcut bir ağın yükseltilmesi konusunda tavsiyelerde bulunabilir.

 • Bu ağlar, bilgisayarları bir ofis ortamında birbirine bağlayan yerel alan ağları (LAN) olarak işlev görür.
 • Ayrıca, başka bir binada veya şehir genelinde bir alan ağında (WAN’lar) olsun şubeleri birbirine bağlayacak hizmetler de sunuyoruz.
 • Şirket ağınıza evden veya ofisten uzakta erişmek için, bir ağ ile uzak bir ana bilgisayar veya başka bir uzak ağ arasında genel internet üzerinden güvenli, şifreli ağ iletişimi sağlamak için bir sanal özel ağ (VPN) kullanılır.

Ağ Hizmetleri

Ağ Kurulum Hizmetleri

Uygun bir veri ağı çözümü planladıktan ve tasarladıktan sonra, Comel kapsamlı bir kurulum planı hazırlayacaktır. Bir kurulum planı, kuruluşunuzun çalışma saatlerini ve sahip olabileceğiniz diğer özel ihtiyaçları dikkate alacaktır. Üst düzey donanım ve yazılım satıcılarıyla olan ilişkimiz, en son ağ ürünlerine en düşük fiyatlarla erişebilmemizi sağlar, 30 yıllık tecrübemiz şirketinizin ağ hizmetlerinin emin ellerde olduğunun kanıtıdır.

Bakım ve Destek Hizmetleri

Comel çeşitli ağ destek çözümleri sunar. İşletmenizin her zaman sıkıntısız çalışması için ağa güvenli bir bağlantısı olmalıdır. Aşağıda, ağınızın işletmenize beklediğiniz şekilde maksimum kullanılabilirlik sunmasını sağlamak için sunduğumuz hizmetlerin bir listesi bulunmaktadır.

 • Ağınızdaki donanım veya yazılım hatalarını gidermek ve çözmek için yerinde destek veya geliştirme
 • Performans testi Deneyleri
 • Ağınız ve bilgisayar altyapınız için periyodik sağlık kontrolleri
 • Ağ donanımı ve masaüstü iş istasyonları dahil olmak üzere ağınızın herhangi bir bölümünü ekleme, taşıma veya değiştirme konusunda yardım.

Yönetim ve Güvenlik Hizmetleri

Güvenlik ve ağ yönetimi hizmetlerimiz, güvenlik duvarı güvenlik çözümlerinin (donanım ve yazılım tabanlı) kurulumunu, ağınızın içten ve dıştan güvenli olmasını sağlamak için güvenlik denetimlerini ve tüm ağ ekipmanlarının donanım denetimi ve varlık takibini içerir.

Kablolama Hizmetleri

Comel, tüm kablolama ihtiyaçlarınızın karşılandığından emin olmak için profesyonel bir kablolama hizmeti sunar. Kablolama ve ilgili hizmetler şunları içerir:

 • LAN / Ofis kablolaması – kanallı ve kanalsız binalara monte edilir
 • Sırt kemiği oluşturmak için yapısal kablolama hizmeti (bakır / Optik)
 • Mevcut kablolama altyapınızı taşır, ekler ve değiştirir
 • Kablo yama ve patch panel kurulumları
 • Ofisler arası ve Ofis İçi bağlantı için fiber optik kablo ağı.

Bakım Anlaşması

Firmanızı olası zararlardan ve vakit kaybından korur, verilerinizin ve işlerinizin güvende olmasını sağlar.

Teknik Danışmanlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir