Sunucu

İşiniz İçin Sunucu Çözümleri

  • İhtiyaçlarınız için uygun sunucuyu bulmanıza yardımcı olmak için bekleyen sunucu uzmanları
  • Kurumsal kalitede sunucu çözümleri oluşturmadan 30 yıllık tecrübe
  • Anında müdahale ve danışmanlık

 

ihtiyaçlarınıza mükemmel şekilde uyarlanmış bir sunucu seçmenin önemini biliyoruz. Her sunucu uygulaması benzersizdir ve hangi bileşenlerin en iyi performansı sağlayacağına dair uzman bilgisi gerektirir.

Sizin için mükemmel sunucuyu bulalım.

Küçük İşletme Sunucuları

İşletmeniz, çalışanlarınızın her gün kullandıkları uygulamalara, müşteri iletişim bilgilerinden bordroya kadar her şeyi depolayan veritabanlarına, ürün ve hizmetlerinizi pazarlayan ve satan sitelere ve e-ticaret mağazalarına ve daha fazlasına dayanır. En yüksek kalitede bileşenlerden üretilmiş, her zaman kullanılabilir, tamamen güvenilir bir sunucu çözümüne ihtiyacınız vardır. Küçük işletmeler için barındırılan sunucularımız, işletmenizin tüm barındırma gereksinimlerini karşılamak için güvenilirlik, performans ve esneklik sağlar.

Oyun Sunucuları

Bir Oyun Sunucusu Sağlayıcısı olarak, yalnızca en iyi donanım ve ağın oluşturabileceği tereyağlı bir performans sunabilen bir teknoloji ortağı bulmak zor olabilir. Kusursuz performans ve güvenilirlik ile müşterileriniz için en popüler oyunları barındırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Her oyun barındırma çözümü, modern donanımın en iyileri, garantili çalışma süresine sahip optimize edilmiş ağlar ve 24 saat uzman desteği ile üretilmiştir.

Depolama Sunucusu

Verilerinizin her zaman erişilebilir olmasını sağlamak için maksimum çalışma süresini korurken veri gereksinimleriniz büyüdükçe sizinle ölçeklenebilecek bir depolama ortağına ihtiyacınız vardır.

ServerMania Dedicated Depolama Sunucuları, işletmenizin karşılaştığı veri zorluklarını karşılamak için tasarlanmıştır. Depolama için optimize edilmiş, son derece yapılandırılabilir ve tamamen özel olan her Dedicated Server, depolama ortamı seçiminizle paketlenmiş ve güvenlik ve veri gizliliği düzenlemelerini aşacak şekilde tasarlanmış veri merkezlerinde bulunan kurumsal düzeyde bir çıplak metal sunucudur.

VPN Sunucusu

Siber suçların yol açtığı risk konusunda küresel farkındalık son yıllarda hızla arttı. Ortalama bir tüketici, veri sızıntıları ve kimlik hırsızlığının tehlikelerinin her zamankinden daha fazla farkındadır.

Tüketiciler, verilerini ve gizliliklerini korumaya çalışırken Sanal Özel Ağları her zamankinden daha fazla sayıda benimsiyorlar. VPN endüstrisi bu talebi karşılamak için büyüdü ve 2020 yılına kadar tahmini 20 milyar dolar değerinde olacak. VPN sağlayıcılarının, dünyanın herhangi bir yerinde güvenli, düşük gecikmeli bağlantı için kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamasına yardımcı olmak için Size Özel VPN Sunucuları oluşturduk.

E-ticaret Sunucusu

E-ticarette müşteri veri ihlalleri gittikçe yaygınlaştıkça, veri ikamet ve güvenliği konusunda endişe etmeden dönüşüm oranlarını artırmaya odaklanmak giderek zorlaşmaktadır.

Mutlu müşteriler daha fazla ürün satın alır ve daha fazla para harcar. Üstün bir e-ticaret deneyimi ile onları memnun etmek için ödeme yapar – bu, minimum gecikme ile yüklenen duyarlı ürün sayfaları, el arabaları ve ödünç verme anlamına gelir. Comel, işiniz büyüdükçe ölçeklenen güçlü bir özel e-ticaret sunucusu çözümü sunar. Sunucularımız, en yoğun alışveriş günlerinde düşük gecikme süresi performansı için kusursuz PCI uyumlu güvenlik ve rota için optimize edilmiş ağ bağlantıları ile muhteşem alışveriş deneyimleri sunar.

Uygulama Sunucusu

Ortalama bir işletme, operasyonlarını desteklemek, müşterilere pazarlamak, verileri yönetmek, projeleri düzenlemek, işbirliği yapmak ve iletişim kurmak ve daha fazlası için 100’den fazla web uygulaması kullanır. Web uygulamaları, işletmenizin altyapısının hayati bir bileşenidir, bu da uygulama seçiminizi şimdiye kadar vereceğiniz en önemli iş kararlarından biri haline getirir.

Comel’in global hosting platformu, işletmeniz için en önemli uygulamalar için ideal bir temeldir. WordPress, Drupal, PrestaShop veya Magento gibi açık kaynaklı bir web uygulaması olsun, uygulamanızın gereksinimlerine uyan özel barındırma hizmetini seçin; mobil uygulama veya Aşamalı Web Uygulaması (PWA) için arka uç; veya işletmenizin bağlı olduğu dahili bir web uygulamasıdır.

Dedicated Sunucular serimizle uygulamanızı çıplak metal uygulama sunucularına dağıtın, hafif uygulama barındırma için sanal bir Hibrit dağıtım seçin veya esnek bir modern uygulama geliştirme, test oluşturmak için seçtiğiniz Docker, Kubernetes veya kap ve VM yönetim çözümlerini yükleyin ve barındırma ortamı.

Veritabanı Sunucusu

Veritabanlarının sadece kusursuz bir şekilde çalışması gerekmez, aynı zamanda veri saldırılarına karşı güvende olmaları ve veri ikamet gerekliliklerine uymaları gerekir.
Her web uygulamasının, e-ticaret mağazasının, analiz platformunun ve belge yönetim sisteminin arkasında bir veritabanı vardır. Bordro ve müşteri ilişkileri yönetiminden insan kaynakları ve iletişime kadar temel iş süreçleri veritabanlarına bağlıdır. Comel Dedicated Veritabanı Sunucuları, KOBİ’lerden en büyük kuruluşlara kadar işletmeler için nihai veritabanı barındırma çözümü olacak şekilde tasarlanmıştır. Her boyuttaki veritabanları için hızlı ve güvenli veri depolama ve erişim sağlarlar.

Medya Yayıncılık Sunucusu

2025 yılına kadar tahmini 1248 milyar dolarlık piyasa değeri ile , son yıllarda başka hiçbir teknoloji dünyanın en büyük işletmelerinin bu kadar hızlı bir şekilde benimsemediğini gördü. Ancak, yüksek bant genişlikli 4K video için artan müşteri talebini karşılayabilecek ve akış performansından ödün vermeden dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılara içerik sunma yeteneğine sahip bir medya akış çözümü ana makinesi bulmak zor olabilir.

İster köşeden ister dünyanın dört bir yanından ses ve video akışı izlemek isteyin, en iyi müşteri deneyimini sunmak için, işiniz büyüdükçe ölçeklenen, düşük gecikmeyle küresel bir kitleye ulaşabilen bir sunucu çözümüne ihtiyacınız var ve özelliklerine göre özel olarak tasarlanmıştır. Comel, tüm bu hedeflere ve bugün karşılaştığınız diğer zorluklara ulaşmanız için sizi güçlendirecek araçlara, deneyime ve küresel ağa sahiptir.

PCI Uyumlu Sunucu

Buna uyulmaması, ağır para cezalarına veya hatta kredi kartı işlemlerine izin verilmemesine neden olur. Her işletme, ne kadar küçük olursa olsun, 12 PCI gereksiniminin tümüne uymak zorundadır. Comel’in PCI uyumlu barındırma çözümleri, işletmelere PCI uyumlu hizmetler ve uygulamalar oluşturmalarını sağlar. Veri merkezlerimiz ve ağlarımız uyumluluk için tasarlanmıştır. Binlerce işletmenin PCI uyumlu e-ticaret mağazaları ve uygulamaları oluşturduğu güvenilir temeldir.