Microsoft 365

Bakım Anlaşması

Firmanızı olası zararlardan ve vakit kaybından korur, verilerinizin ve işlerinizin güvende olmasını sağlar.

Teknik Danışmanlık
sunucu-depolama

Microsoft 365 Danışmanlığı

Microsoft 365 danışmanlık hizmetleri, şirketlerin iş ihtiyaçlarını, pakete bağlı olarak ilgili çözümlerle eşleştirmeye yardımcı olur. Ayrıca bu hizmetler, Microsoft 365 çözümlerinin uygulanması, kullanıcı tarafından benimsenmesi ve gelişimi hakkında danışmanlık desteğini içerir

Microsoft 365

Bulut hizmetinizi başlatmaya karar verdiğinizde, bu yolda sizi yedekleyeceğiz. Microsoft 365 danışmanlarımız, bulut çözümünüzü kurumsal dijital ortamın ayrılmaz bir parçası ve her çalışan için yararlı bir araç haline getirmenize yardımcı olur. İş ihtiyaçlarınıza bağlı olarak hem danışmanlık hem de teknik destek sağlıyoruz.

 

Microsoft 365 Danışmanlığı

İşbirliği

Yalnızca Microsoft 365, çeşitli grupların ihtiyaçlarını karşılayan ve uygulamalar arasında ekip olarak işbirliği yapma seçeneği sunan güçlü bir işbirliği çözümü sunar.

Hareketlilik

Microsoft 365, herhangi bir kurumsal veya kişisel cihazdan birçok senaryoda mobil üretkenlik sağlar ve yerleşik güvenlik ile kullanıcıları ve şirket verilerini korur.

Zeka

Microsoft 365, Power BI ve Excel ile herkes için güçlü görselleştirmeler ve öngörüler sağlamanın yanı sıra, her uygulamaya zeka katmak için makine öğrenimini kullanan, insanları ve bilgileri daha hızlı birbirine bağlayan Microsoft Graph’a sahiptir.

 

Güven

Microsoft 365 güvenli ve uyumludur, yönetilebilir, genişletilebilir ve sürekli bulut güncellemeleriyle her zaman günceldir. Microsoft 365, mali olarak desteklenen% 99,9 çalışma süresi, Hızlı İzleme avantajları, şeffaflık ve genel bir yol haritasının kurumsal taahhüdü sağlar.

Microsoft 365 Çözümleri

İşiniz büyüdükçedaha karmaşık BT ihtiyaçlarına da ihtiyacınız olacak.

COMEL, bu nihai iş büyümesine hazırlanmanıza yardımcı olabilir. Bu şekilde, işletmenizin büyümesi için gereken yazılım ve donanıma sahip  olursunuz .

COMEL, üst düzey ortak yerleşim hizmetleri sağlarken seyahat maliyetleri ve sermaye giderleri gibi olumsuz yanları en aza indirir. Tüm donanım yaşam döngüsü yönetimini yürütmek için bir destek ekibi (bir Ağ Mimarı ve Dağıtım Mühendisi dahil) ve ortamınızı uzaktan yönetmek için araçlar sağlar. Hem rutin donanım yönetimini hem de gece geç saatteki acil durumları Comel’e bırakarak, seyahat masraflarını ortadan kaldırın ve BT personelinizi daha etkili faaliyetlere odaklanmaları için serbest bırakın.

COMEL, sizi başarıya hazırlamanın yanı sıra çalışanlarınızı da eğitebilir. 

Bu şekilde, çalışanınız ilerlemek ve işinizin büyümesine yardımcı olmak için ihtiyaç duydukları her şeye sahip olur.

İster yön değiştiriyor olun ister birleşme veya devralma yaşıyor olun, COMEL sürece yardımcı olabilir. Bu şekilde, üretkenliği ve verimliliği yavaşlatan gecikmeler yaşamak konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

COMEL ile işinizi, sektördeki en iyilerle inşa edebilirsiniz  . 

Bakım Anlaşması

Firmanızı olası zararlardan ve vakit kaybından korur, verilerinizin ve işlerinizin güvende olmasını sağlar.

Teknik Danışmanlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir