Kronnika Robotic Süreç Otomasyonu

Robotik Süreç Otomasyonu, günümüzde herkesin bir iş sürecini yürütmek için dijital sistemler içinde etkileşimde bulunan bir insanın eylemlerini taklit etmek ve entegre etmek için bilgisayar yazılımını veya bir “robotu” yapılandırmasına olanak tanıyan teknolojidir. 

Sizi İşi Verin, Bırakın O Yapsın

Kronnika RPA Robotik Süreç Otomasyonu

Robotik Süreç Otomasyonu

RPA robotları, tıpkı insanlar gibi verileri yakalamak ve uygulamaları değiştirmek için kullanıcı arayüzünü kullanır. Çok çeşitli tekrar eden görevleri gerçekleştirmek için yanıtları yorumlar, tetikler ve diğer sistemlerle iletişim kurarlar. Sadece önemli ölçüde daha iyi: Bir RPA yazılım robotu asla uyumaz ve sıfır hata yapmaz.

RPA’nın diğer kurumsal otomasyon araçlarından farkı nedir?

Diğer geleneksel BT çözümlerinin aksine RPA, kuruluşların daha önce karşılaşılan maliyet ve sürenin bir kısmını otomatikleştirmesine olanak tanır. RPA ayrıca doğası gereği müdahaleci değildir ve mevcut altyapıyı, altta yatan sistemlerde kesintiye neden olmadan kullanır, bu da değiştirilmesi zor ve maliyetli olacaktır. RPA ile, maliyet verimliliği ve uyumluluk artık bir işletme maliyeti değil, otomasyonun bir yan ürünüdür.

Kronnika'nın Ticari Faydaları

Daha İyi Doğruluk

Robotik Süreç Otomasyonu yazılım robotları kurallara uyacak şekilde programlanmıştır. Asla yorulmazlar ve asla hata yapmazlar. Uyumlu ve tutarlıdırlar.

İyileştirilmiş Uyumluluk

Talimat verildiğinde, RPA robotları güvenilir şekilde çalışır ve riski azaltır. Yaptıkları her şey izleniyor. Mevcut düzenlemelere ve standartlara uygun şekilde çalışmak için tam kontrole sahipsiniz.

Hızlı Maliyet Tasarrufu

RPA, işlem maliyetlerini% 80’e kadar azaltabilir. 12 aydan daha kısa bir süre içinde, çoğu kuruluşun zaten olumlu bir yatırım getirisi var ve potansiyel daha fazla birikimli maliyet azaltımı zaman içinde% 20’ye ulaşabilir.

RPA’nın Kullanıldığı Sektörler

● Finans, Banka Sigorta
● Telekominikasyon
● Sağlık
● Lojistik
● Perakende
● Otomativ
● Enerji ve Çevre
● Devlet Ve Resmi Kurumlar

Süper Ölçeklenebilir

RPA, iş birimleri ve coğrafyalar arasında, masaüstünden bulut ortamlarına kadar paralel olarak çok sayıda işlem gerçekleştirir. İş akışına ve mevsime göre ek robotlar minimum maliyetle hızlı bir şekilde konuşlandırılabilir.

Artan Hız ve Üretkenlik

Çalışanlar, katma değerli olmayan faaliyetleri ortadan kaldırdığı ve bunları artan iş baskısından kurtardığı için RPA’nın faydalarını ilk anlayan kişilerdir.

Kurumsal RPA ile otomasyon ayak izinizi genişletin

Kurumsal Robotik Süreç Otomasyonu, dijital dönüşümde yıkıcı güçtür. Bu, dünya genelindeki pazarlarda bir sonraki büyük adımdır. Bu neden oluyor? Çünkü RPA, genişleyen kurumsal süreçleri kapsıyor ve daha fazla rekabet avantajı sağlıyor. Enterprise RPA, sınırsız ölçekte güçlü sonuçlar sunarak şirketlerin daha hızlı dijital işletmeler haline gelmesine ve yapay zeka yolunda değerli bir avantaj elde etmesine yardımcı olur.

Kurumsal RPA pazarı, 2016’da ortaya çıkan% 65’lik bir YBBO ile 2021’de 3 milyar dolara büyüyor.

COMEL Kronnika Danışmanlığı

İşiniz büyüdükçe, daha karmaşık BT ihtiyaçlarına da ihtiyacınız olacak.

COMEL, bu nihai iş büyümesine hazırlanmanıza yardımcı olabilir. Bu şekilde, işletmenizin büyümesi için gereken yazılım ve donanıma sahip  olursunuz .

COMEL, üst düzey ortak yerleşim hizmetleri sağlarken seyahat maliyetleri ve sermaye giderleri gibi olumsuz yanları en aza indirir. Tüm donanım yaşam döngüsü yönetimini yürütmek için bir destek ekibi (bir Ağ Mimarı ve Dağıtım Mühendisi dahil) ve ortamınızı uzaktan yönetmek için araçlar sağlar. Hem rutin donanım yönetimini hem de gece geç saatteki acil durumları Comel’e bırakarak, seyahat masraflarını ortadan kaldırın ve BT personelinizi daha etkili faaliyetlere odaklanmaları için serbest bırakın.

COMEL, sizi başarıya hazırlamanın yanı sıra çalışanlarınızı da eğitebilir. 

Bu şekilde, çalışanınız ilerlemek ve işinizin büyümesine yardımcı olmak için ihtiyaç duydukları her şeye sahip olur.

İster yön değiştiriyor olun ister birleşme veya devralma yaşıyor olun, COMEL sürece yardımcı olabilir. Bu şekilde, üretkenliği ve verimliliği yavaşlatan gecikmeler yaşamak konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

COMEL ile işinizi, sektördeki en iyilerle inşa edebilirsiniz  . 

Sizi İşi Verin, Bırakın O Yapsın​