İnşaat CRM

Bakım Anlaşması

Firmanızı olası zararlardan ve vakit kaybından korur, verilerinizin ve işlerinizin güvende olmasını sağlar.

Teknik Danışmanlık
sunucu-depolama

İnşaat Şirketleri İçin CRM

İnşaat CRM yazılımımız yalnızca şantiyelerinizin ilerlemesini izlemenize izin vermez, aynı zamanda satış temsilcilerinize ve teklif yazanlara ayrıntılı ve kapsamlı bir ilişkisel haritalama sağlar.

İnşaat CRM

Her ihale, sayısız temas ve irtibat görevlisi içerir. İster ihale dosyası yazanlarla ister yüklenicilerle, mimarlarla veya tasarım ofisleriyle olsun, etkileşim çok olur. İhalelerinizi kazanmak için bu karşılıklı ilişkiler ve ağlar hakkında küresel bir görüşe sahip olmak çok önemlidir.

COMEL’in inşaat endüstrisi için inşaat CRM yazılımı, size inşaat projelerinizin tüm ekosisteminin 360 ° görünümünü verir ve paydaşlara çok işlevli bir yaklaşım sunar.

İnşaat CRM Avantajları

Teklifin Tüm Durumlarını İzleyin

Fırsatlarınızı verimli bir şekilde yönetmenizi sağlar. Tüm ticari çabaları bir anlaşmanın ve bir projenin başarısına odaklamak önemli olduğundan, saha izleme çözümümüz özellikle inşaat sektörü için tasarlanmış özellikler sunar.

Bunlar şunları içerir: iş kaynakları (ihale çağrıları, kamu veya diğer sözleşmeler) ile arayüz oluşturabilme ve bunları doğrudan CRM’ye aktarabilme; bir teklif verdikten sonra doğrulama devrelerinin uygulanması; daha iyi site izleme için gösterge tabloları kurma.

Bilgi Paylaşımı

İnşaat sektörü için CRM çözümümüz, belirli bir ihalede mevcut tüm verileri merkezileştirir.

Bölge direktörünüz belirli bir sözleşmeyi izlemek istiyor mu? Çözümün işbirlikçi özellikleri, beslemelere abone olabileceği anlamına gelir, böylece bilgi doğrudan kendisine gelir, aksi olmaz.

Fiyatlandırma ekibinizin tüm verilere erişmesi gerekirken, satış Temsilcilerinizin yalnızca kısmi bir görünüme ihtiyacı var mı? Veri bölümlememiz ve ayrıntılı erişim hakkı yönetimi özelliklerimizle, kimin neyi görebileceğini seçebilirsiniz.

Bilgilere Erişim

Bir CRM çözümü ile ekipleriniz, şantiyede bile kişilerinize ve tüm verilerinize erişebilir.

Satış temsilcileri genellikle gidip gelirken veya toplantılarda seyahat eder: COMEL İnşaat CRM çözümleriyle, tüm CRM verilerinize bir tabletten veya akıllı telefondan erişebilirler. Duyarlı tasarımımız, optimum kullanıcı deneyimi sağlar.

Bilgi Yönetimi

  • Bilgi haritalama.

  • Bilgi ortaya çıkarma.

  • Bilginin dışa aktarılması ve değerlendirilmesi.

  • Bilgi dağıtımı.

  • Bilgi bakımı.

İnşaat CRM Yazılımı

İşiniz büyüdükçedaha karmaşık BT ihtiyaçlarına da ihtiyacınız olacak.

COMEL, bu nihai iş büyümesine hazırlanmanıza yardımcı olabilir. Bu şekilde, işletmenizin büyümesi için gereken yazılım ve donanıma sahip  olursunuz .

COMEL, üst düzey ortak yerleşim hizmetleri sağlarken seyahat maliyetleri ve sermaye giderleri gibi olumsuz yanları en aza indirir. Tüm donanım yaşam döngüsü yönetimini yürütmek için bir destek ekibi (bir Ağ Mimarı ve Dağıtım Mühendisi dahil) ve ortamınızı uzaktan yönetmek için araçlar sağlar. Hem rutin donanım yönetimini hem de gece geç saatteki acil durumları Comel’e bırakarak, seyahat masraflarını ortadan kaldırın ve BT personelinizi daha etkili faaliyetlere odaklanmaları için serbest bırakın.

COMEL, sizi başarıya hazırlamanın yanı sıra çalışanlarınızı da eğitebilir. 

Bu şekilde, çalışanınız ilerlemek ve işinizin büyümesine yardımcı olmak için ihtiyaç duydukları her şeye sahip olur.

İster yön değiştiriyor olun ister birleşme veya devralma yaşıyor olun, COMEL sürece yardımcı olabilir. Bu şekilde, üretkenliği ve verimliliği yavaşlatan gecikmeler yaşamak konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

COMEL ile işinizi, sektördeki en iyilerle inşa edebilirsiniz  . 

Bakım Anlaşması

Firmanızı olası zararlardan ve vakit kaybından korur, verilerinizin ve işlerinizin güvende olmasını sağlar.

Teknik Danışmanlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir