Teknik Destek Hizmetleri

Comel Kurumsal firmaların teknoloji Hizmetleri Ağ LAN, WAN, VPN, Ağ teknik bakım ve destek Hizmetlerini sunmaktadır.

30 Yıllık Deneyimimiz ile Teknik Destek Alın İşiniz Aksamasın

Teknik Bakım Destek?

Büyüyen şirketlerin bilgisayarlarını ve programlarını güncel tutması gerekiyor. Bu, şirket için daha çok teknik bakım ve destek hizmeti gereksinimi demektir. 

Güncel bir sistem olmadan, bilgisayarınızı güvenlik risklerine karşı savunmasız bırakabilirsiniz. Müşterilerinize çok daha fazlasını sunabilecek rakiplerinizin de gerisinde olabilirsiniz. 

Düzenli yapılan teknik destek hizmetleri ile şirketinizin olumsuz senaryolar ile geride kalmasını önler.

Neden Teknik Bakım Destek?

Sürekli Bilgisayar Sorunları

Sürekli bilgisayar sorunları üretkenliği yavaşlatabilir ve şirketinizin genel verimliliğini etkileyebilir. Tüm işlerini yürütmek için bilgisayar sistemlerine bağımlı şirketler için bu her şeyi durdurabilir. 

Sürekli karşılaşılan BT sorunları arasında ağ arızaları, sunucu sorunları ve verilerin yedeklenememesi yer alır. İş bilgisayarlarınız en iyi şekilde çalışmıyorsa, çalışanlarınız ve şirketiniz de çalışmaz. 

Bu zaman alıcı ve stresli gecikmelere neden olabilir. Bu tekrarlayan sorunları kendiniz düzeltmeye çalışmak yerine bilgisayar teknik destek hizmetleri isteyin. 

Comel, her şeyin en iyi şekilde çalışmasını sağlamak için sisteminizi inceleyebilir. Bu şekilde, tüm sistemleriniz gecikmesiz sorunsuz çalışır. Bu, şirketinizin verimliliği artırmasına yardımcı olabilir.

Güncellemeler

Teknoloji donanım ve yazılım güncellemeleri her yıl, her gün gerçekleşir.

Şirketinizin yaşadığı sorunların çoğu eski sistemlerden kaynaklanıyor olabilir. Teknoloji bazen sizin hazırlandığınızdan daha hızlı gelişirken, bilgisayar teknik destek hizmetleri size yardımcı olabilir.

COMEL rutin kontrol ve güncellemelerinizi yapar. Bu şekilde virüsleri veya sorunları tarayabilir ve iş bilgisayarlarınızın en iyi şekilde çalışmasını sağlayabilir.

İster ofiste ister uzak PC’de bir virüs temizleme hizmetine ihtiyaç duyun, tüm bu BT sorunlarınızda COMEL uzmanları size yardımcı olmaya hazırdır. 

Bazı şirketler yıllık bütçede olmadığı için programlarını ve bilgisayarlarını yükseltmeyi geciktirir. Ancak, sistemlerinizi güncel tutmak şirketinizin uzun vadede kârını artırmanıza yardımcı olabilir  . 

Sistemlerinizi güncel tutarak işinizi de güncel tutabilirsiniz!

Veri Kayıpları

Birçok şirket artık faturalarını, müşteri bilgilerini ve gizli işletme bilgilerini tamamen bulutta saklıyor. 

Virüs koruması veya güçlü bir güvenlik sistemi olmadan her şeyi kaybedebilirsiniz. Bu sadece şirketinizi geri getirmekle kalmaz, aynı zamanda müşterilerin işletmenize olan güvenini kaybetmesine neden olur. Hatta yolda yasal sorunlara neden olabilir. 

Bu, bilgilerinizin endüstrinizdeki rakiplere maruz kalmasına da neden olabilir. Veri kaybetme konusunda endişeleriniz varsa, hemen COMEL’den bilgisayar teknik destek hizmeti isteyin. 

COMEL gelecekte güvenlik sorunlarından kaçınmanıza yardımcı olabilir. COMEL, işletme bilgilerinizin bilgisayar korsanlarına ve virüslere karşı korunmasını ve korunmasını sağlayacaktır. 

Ayrıca, işletme bilgilerinizin tehlikeye girme olasılığını azaltmak için düzenli güvenlik taramaları yapabilir.

Bilgisayar teknik destek hizmetleri ile işletmenizi, müşterilerinizi ve kendinizi potansiyel tehditlerden koruyabilirsiniz.

Yetersiz Teknik Destek Personeli

Ekibinizin bir üyesi, küçük BT sorunları ortaya çıktığında yardımcı olacak teknik bilgiye sahip olabilir. Ancak, daha büyük sorunları tek başlarına ele alamayabilirler. 

Bilgisayar teknik destek hizmetleri almak, akıllı BT çözümlerine kolay erişim sağlar. 

COMEL bu konuda kalifiye uzmanlığa sahiptir. 

Şirket içi BT ekibiniz deneyimsiz veya sadece küçükse, bir BT danışmanı kiralamak size ekstra gerekli insan (ve beyin) gücü sağlayabilir. Bu şekilde ekip en karmaşık BT projelerini bile başarabilir.

Bilgisayar teknik destek hizmetlerinin işe alınması da kurum içi BT uzmanlarına göre daha uygun maliyetli bir seçenektir. 

İşinizin Hızla Büyümesi

İşiniz büyüdükçe, daha karmaşık BT ihtiyaçlarına da ihtiyacınız olacak.

COMEL, bu nihai iş büyümesine hazırlanmanıza yardımcı olabilir. Bu şekilde, işletmenizin büyümesi için gereken yazılım ve donanıma sahip  olursunuz .

COMEL, sizi başarıya hazırlamanın yanı sıra çalışanlarınızı da eğitebilir. 

Bu şekilde, çalışanınız ilerlemek ve işinizin büyümesine yardımcı olmak için ihtiyaç duydukları her şeye sahip olur.

İster yön değiştiriyor olun ister birleşme veya devralma yaşıyor olun, COMEL sürece yardımcı olabilir. Bu şekilde, üretkenliği ve verimliliği yavaşlatan gecikmeler yaşamak konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

COMEL ile işinizi, sektördeki en iyilerle inşa edebilirsiniz  . 

30 Yıllık Deneyimimiz ile Teknik Destek Alın İşiniz Aksamasın