Teknik Danışmanlık Nedir?

Kurumsal firmaların güncel iş süreçlerinde oluşturmaları ya da kullanmaları gereken teknik yazılım ve donanım alt yapısını seçerken ve kullanırken verilen danışmanlık hizmetidir.

Size Kesintisiz Teknik Danışmanlık Hizmeti Verebiliriz ve İşiniz Aksamaz

Teknik Danışmanlık Hizmeti

Büyüyen şirketlerin bilgisayarlarını ve yazılımlarını güncel tutmaları gerekiyor. Bu yüzden teknik danışmanlık hizmeti kurumsal firmaların olmazsa olmaz ihtiyaçlarından biridir.

Güncel bir sistem olmadan, bilgisayarınızı güvenlik risklerine karşı savunmasız bırakabilirsiniz. Müşterilerinize çok daha fazlasını sunabilecek rakiplerinizin de gerisinde olabilirsiniz.

Teknik danışmanlık hizmetleri ile şirketinizin geride kalmasını önleyebilirsiniz.

İşte şirketiniz için teknik danışmanlık hizmetine ihtiyacınız olduğunu gösteren 5 sebep

Neden Teknik Danışmanlık ?

Sürekli Oluşan Sorunlar

Sürekli bilgisayar sorunları üretkenliği yavaşlatabilir ve şirketinizin genel verimliliğini etkileyebilir. Tüm işlerini yürütmek için bilgisayar sistemlerine bağımlı şirketler için bu her şeyi durdurabilir.

Bilişim sorunları arasında en çok rastlanan ağ arızaları, sunucu sorunları ve verilerin yedeklenememesi yer alır. İş bilgisayarlarınız en iyi şekilde çalışmıyorsa, çalışanlarınız ve şirketiniz de çalışmaz.

Bu zaman alıcı ve stresli gecikmelere neden olabilir. Bu tekrarlayan sorunları kendiniz düzeltmeye çalışmak yerine bilgisayar teknik danışmanlık alarak bakım sözleşmesi yapın ve bütün sorunlarınızı daha başlamadan giderelim.

Bir teknik danışmanımız, her şeyin en iyi şekilde çalışmasını sağlamak için sisteminizi inceleyebilir. Bu şekilde, tüm sistemleriniz gecikmesiz sorunsuz çalışır. Bu, şirketinizin verimliliği artırmasına yardımcı olabilir.

Zaman para olduğu için, verimliliğinizi de artırabilirsiniz!

Güncelleme Zamanı

Teknoloji donanım ve yazılım güncellemeleri her yıl, her gün gerçekleşir.

Şirketinizin yaşadığı sorunların çoğu eski sistemlerden kaynaklanıyor olabilir. Teknoloji bazen sizin hazırlandığınızdan daha hızlı gelişirken, teknik danışmanlık bakım sözleşmesi hizmetimiz  size yardımcı olabilir.

Uzmanlarımız rutin kontrol ve güncellemelerinizi sürdürebilir. Bu şekilde, virüsleri veya sorunları tarayabilir ve iş bilgisayarlarınızın en iyi şekilde çalışmasını sağlayabilirler.

İster ofiste ister uzak PC’de bir virüs temizleme hizmeti için  sizlere yardımcı olmaya hazırız.

Bazı şirketler yıllık bütçede olmadığı için programlarını ve bilgisayarlarını yükseltmeyi geciktirir. Ancak, sistemlerinizi güncel tutmak şirketinizin uzun vadede kârını artırmanıza yardımcı olabilir .

Teknik danışmanlık artık hemen hemen her firmanın bütçe ayırdığı ve önem verdiği bir konudur.Bu şekilde, bilgisayarlarınızı ve / veya programlarınızı yükseltebilirsiniz (ve teknolojik Karanlık Çağlardan çıkabilirsiniz).

Sistemlerinizi güncel tutarsanız işinizi de güncel tutabilirsiniz!

Veri Kaybettiniz

Birçok şirket artık faturalarını, müşteri bilgilerini ve gizli işletme bilgilerini tamamen bulutta saklıyor.

Virüs koruması veya güçlü bir güvenlik sistemi olmadan her şeyi kaybedebilirsiniz. Bu sadece şirketinizi prestijini düşürmez, aynı zamanda müşterilerin işletmenize olan güvenini kaybetmesine neden olur. Hatta KVKK kanunu çerçevesinde yasal sorunlara da neden olabilir.

Verilerinizin endüstrinizdeki rakiplerin eline geçmesine de neden olabilir. Veri kaybetme konusunda endişeleriniz varsa, hemen teknik danışmanlık hizmetimizden faydalanın ve bakım sözleşmesi yapalım.

Teknik danışmanlık sayesinde işletme bilgilerinizin bilgisayar korsanlarına ve virüslere karşı korunmasını sağlarız.

Ayrıca, işletme bilgilerinizin tehlikeye girme olasılığını azaltmak için düzenli güvenlik taramaları yaparız.

Teknik danışanlık bakım sözleşmesi ile işletmenizi, müşterilerinizi ve kendinizi potansiyel tehditlerden koruyabilirsiniz.

Çalışanlarınızın Kapasitesi Yetmeyebilir

Ekibinizin bir üyesi, küçük bilgisayar sorunları ortaya çıktığında yardımcı olacak teknik bilgiye sahip olabilir. Ancak, daha büyük sorunları tek başlarına ele alamayabilirler.

Teknik danışmanlık almak, akıllı BT çözümlerine kolay erişim sağlar.

Tüm teknik danışmanlarımız firmanızın tüm sorunları ile mücadele edecek bilgi ve donanıma sahiptir.

Bu şekilde, sorunlarınızı çözmek için teknik danışmanlık almak sizlere hem zaman hem de güvenlik sağlar.Ayrıca ekibinizin bir üyesinin üstesinden gelebilecek donanıma sahip olmayacağı gelecekteki sorunları önlemenize yardımcı olur.

Kurum içi BT ekibiniz deneyimsiz veya sadece küçükse, bir teknik danışman ile çalışmak size ekstra gerekli insan (ve beyin) gücü sağlayabilir. Bu şekilde ekip en karmaşık BT projelerini bile başarabilir.

Teknik danışmanlık almak, kurum içi BT uzmanlarına sahip olmaktan daha uygun maliyetli bir seçenektir.

Sonuç olarak, paradan tasarruf edebilir ve işinize odaklanabilirsiniz.

İşlerinizin Büyümesi

Teknoloji gelişmeleriyle, zirveye ulaşabilir ve endüstrinizde büyük bir isim olarak ortaya çıkabilirsiniz. Şirketiniz büyüdükçe, daha karmaşık BT ihtiyaçlarına da ihtiyacınız olacak.

Bakıms sözleşmesine sahip olmak, bu nihai iş büyümesine hazırlanmanıza yardımcı olabilir. Profesyonel bir teknik danışmanlık kurulumunuzu bile özelleştirebilir. Bu şekilde, işletmenizin büyümesi için gereken yazılım ve donanıma sahip olursunuz .

Teknik danışmanlık almak sizi başarıya hazırlamanın yanı sıra çalışanlarınızı da eğitebilir.

Bu şekilde, çalışanınız ilerlemek ve işinizin büyümesine yardımcı olmak için ihtiyaç duydukları her şeye sahiptir.

İster yön değiştiriyor olun ister birleşme veya devralma yaşıyor olun, bir teknik danışman sürece yardımcı olabilir. Bu şekilde, üretkenliği ve verimliliği yavaşlatan gecikmeler yaşamak konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Uzman teknik danışmanlarımız yardımı ile işinizi, sektördeki en iyilerle inşa edebilirsiniz .

Size Kesintisiz Teknik Danışmanlık Hizmeti Verebiliriz ve İşiniz Aksamaz