IOS & Android Mobil Yazılım

COMEL kendi bünyesindeki uzman mobil yazılım ekibi ile hayal edebileceğiniz tüm IOS ve ANDROID yazılımlarını hayata geçirmektedir.

Mobil Yazılım Projelerinizi Anahtar Teslim Hayata Geçirelim

IOS/Android Mobil Yazılım

Mobil uygulama geliştirmede sağlam uzmanlığı kullanan ekibimiz, herhangi bir cihazda pratik ve sorunsuz deneyimler oluşturmanıza ve işletmeniz için en iyi mobil teknolojiyi elde etmenize yardımcı olacaktır.

İş ekosisteminize dalabilecek proaktif bir ekip istiyorsunuz. Pazarı kim keşfedebilir ve ihtiyaçlarınızı, gereksinimlerinizi ve yeteneklerinizi anlayabilir. Kim gerçekten özel bir strateji oluşturabilir ve şirketiniz için mobil teknolojinin tüm potansiyelini ortaya çıkarabilir.

Özel mobil uygulama geliştirmenin konusu budur. İşletmenizi tanıyor ve uygulama geliştirme hizmetlerimizi hedef ve beklentilerinize göre şekillendiriyoruz.

 

Mobil Uygulama

Danışmanlık ve Strateji

Şirketiniz için başarı odaklı bir mobil strateji elde etmek için teknoloji ve inovasyon danışmanlığını ve derinlemesine pazar anlayışını seçin.

İster yeni bir mobil uygulama geliştirme arıyor olun, ister mevcut uygulamanızı iyileştirmek ya da yeniden tasarlamak istiyor olun, proje stratejinizi iş hedefleriniz, teknik kapasiteniz ve pazar gerçekliğini göz önünde bulundurarak şekillendirmenize yardımcı olabiliriz.

Tasarım ve UX

Yardımımızla, müşterilerinizin ihtiyaçlarını ve iş hedeflerinizi tam olarak karşılayan kullanıcı odaklı dijital araçlar ve çok kanallı deneyimler elde edersiniz.

Mühendislik ve Teslimat

Dijital ürünleri en yüksek verimlilikle elde etmek, değişiklikleri hızlı bir şekilde ele almak ve zamanında ve bütçede teslim etmek için yinelemeli bir yaklaşım uyguluyoruz.

QA ve Optimizasyon

Yeni ürünleri işinize ve dijital altyapınıza entegre ediyor, kalite güvencesi sağlıyor ve gelecekteki optimizasyon için performans içgörülerini kullanıyoruz.

Tam Döngü Geliştirme

İOS veya Android platformlarında özel mobil geliştirme, platformlar arası uygulamalar oluşturma, kullanıcı deneyimi tasarlama ve sohbet ve ses gibi yeni mobil arayüzleri entegre etme dahil olmak üzere bir dizi mobil uygulama geliştirme hizmeti sunuyoruz.

Mock Up

Mobil uygulamanızın fikir aşamasındaysanız ve konseptinizi test etmeniz gerekiyorsa, yardım etmeye hazırız. Hızlı başlangıç ​​sunuyoruz – bir MVP oluşturuyor, konseptinizi gerçek ortamda doğrulamanıza yardımcı oluyor ve mobil cihazlara genişlemek için yatırımınızı optimize ediyoruz.

COMEL IOS & Android Mobil Uygulama Geliştirme

İşiniz büyüdükçe, daha karmaşık BT ihtiyaçlarına da ihtiyacınız olacak.

COMEL, bu nihai iş büyümesine hazırlanmanıza yardımcı olabilir. Bu şekilde, işletmenizin büyümesi için gereken yazılım ve donanıma sahip  olursunuz .

COMEL, üst düzey ortak yerleşim hizmetleri sağlarken seyahat maliyetleri ve sermaye giderleri gibi olumsuz yanları en aza indirir. Tüm donanım yaşam döngüsü yönetimini yürütmek için bir destek ekibi (bir Ağ Mimarı ve Dağıtım Mühendisi dahil) ve ortamınızı uzaktan yönetmek için araçlar sağlar. Hem rutin donanım yönetimini hem de gece geç saatteki acil durumları Comel’e bırakarak, seyahat masraflarını ortadan kaldırın ve BT personelinizi daha etkili faaliyetlere odaklanmaları için serbest bırakın.

COMEL, sizi başarıya hazırlamanın yanı sıra çalışanlarınızı da eğitebilir. 

Bu şekilde, çalışanınız ilerlemek ve işinizin büyümesine yardımcı olmak için ihtiyaç duydukları her şeye sahip olur.

İster yön değiştiriyor olun ister birleşme veya devralma yaşıyor olun, COMEL sürece yardımcı olabilir. Bu şekilde, üretkenliği ve verimliliği yavaşlatan gecikmeler yaşamak konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

COMEL ile işinizi, sektördeki en iyilerle inşa edebilirsiniz  . 

Mobil Yazılım Projelerinizi Anahtar Teslim Hayata Geçirelim