e-ticaret

Bakım Anlaşması

Firmanızı olası zararlardan ve vakit kaybından korur, verilerinizin ve işlerinizin güvende olmasını sağlar.

Teknik Danışmanlık
sunucu-depolama

e-ticaret danışmanlığı

Müşterilerimize yardım etmek için önce onları anlamalıyız. Bu nedenle, genel bağlam, kapasite ve potansiyele veya e-ticaret operasyonunuza bakıyoruz ve ardından en agresif e-ticaret operasyonu için bile başarılı büyüme planına giden yol haritası için deneyimlerimizi kullanıyoruz.

E-ticaret Danışmanlığı

COMEL, her zaman müşterilerine daha iyi, daha hızlı ve üstün deneyim sağlayan parlak fikirlere odaklanır.
Kaliteli e-ticaret sistemlerinin en önemli yönü zamandan tasarruf etmek ve operasyonlarla ilgili riskleri en aza indirmektir. COMEL, her zaman müşterilerine daha iyi, daha hızlı ve üstün deneyim sağlayan parlak fikirlere odaklanır.
Stratejiden optimizasyona kadar dijital ticaret projelerinizi başından sonuna kadar her aşamada dikkatlice planlıyor ve yürütüyoruz. Mevcut operasyonunuzun gelecekte daha geniş ticari hedeflerinize ulaşmasını garanti etmek için sizinle el ele çalışacağız. Deneyimli ekibimizden stratejinizi gerçekleştirmek için olağanüstü destek alacaksınız.

E-ticaret Hizmetlerimiz

E-ticaret Stratejisi ve Süreçleri

Stratejiden optimizasyona kadar dijital ticaret projelerinizi başından sonuna kadar her aşamada dikkatlice planlıyor ve yürütüyoruz.

Her şirketin aynı e-ticaret stratejisine ihtiyacı yoktur. Bu nedenle, potansiyelinize ve mevcut konseptinize göre özelleştirilmiş bireysel stratejiler oluşturuyoruz. Başarının yalnızca şirket içi ve dışı şirket süreçleri stratejiye göre ayarlandığında geldiğini biliyoruz

Tüm Platformlarda E-ticaret

Müşterilerinizin beğenisine göre hizmet verin ve çözümlerimizle ister dokunmatik ekran, ister fare kullansınlar veya hiç cihaz kullanmasınlar% 100 memnuniyet garantisi verin.

Dijital Dönüşüm

COMEL, bu muhteşem yolculukta size katılmaya hazır.

Proje ve Program Yönetimi

Yıllar boyunca, e-ticaret çözümlerindeki kapsamlı deneyimimizi kullanarak metodolojiler oluşturduk. Bu nedenle, çeşitli seçeneklerden en iyi uygulamaları her zaman dahil edebiliyoruz.
Şirketiniz için doğru proje ve programları bulmanıza yardımcı olabiliriz. Aynı anda birden fazla iş akışını yönetebiliriz, böylece hiçbir kaynak israf edilmeyecek veya aşırı kullanılmayacaktır.

Dijital geleceğinize baktığınızda ne görüyorsunuz? Görüşün net mi? Bu yolda motivasyonunuz ve kararlılığınız var mı? Ve belki de en önemlisi; Arkanda yürüyen güçlü bir refakatçi var mı? COMEL bu yolculukta size katılmaya hazır. Bildiğiniz gibi, yaşadığımız çağda şirketler iş yapış şekillerini değiştirmek zorunda. Dijitalleşme sadece bir iletişim yolu değil, tamamen yeni bir iş modelidir. Artık pazarlama, BT ve satış yönetimi departmanları yeni bir uzmanlık alanı etrafında her zamankinden daha yakınlar. Bu yeni alan, şirketlere muazzam bir potansiyel getiriyor. Medyanın kullanımı artık kataloglardan çevrimiçi sayfalara gitti. B2B – işletmeler arası – atmosfer de etkilenir.
Dijital neslin adım sesleri gün geçtikçe daha da yükseliyor; müşteri olarak başlangıç ​​noktaları Google ve Amazon’dur. COMEL, yeni stratejiler geliştirerek bu yeni neslin gereksinimlerine yanıt vermek için sizinle işbirliği yapacak.

E-ticaret Konsepti

COMEL’in iş planı bazı önemli adımlardan oluşmaktadır. Öncelikle sizler için detaylı bir Strateji Çalıştayı ve SWOT Analizi yapıyoruz. Bunlara dayanarak, çevrimiçi pazarınız için güvenilir tavsiyeler alabileceğimiz bazı değerli bilgiler topluyoruz. Bu plan, COMEL’in sadece teknolojiyi artırmakla kalmayıp, aynı zamanda şirketinizin yer aldığı pazardaki hedef kitlenin kullanıcı davranışlarını özetleyen analiz raporlarını da kanıtlamaktadır. kendinizi potansiyel müşterilerin şapkasına koyun. Böylelikle müşterilerinizin seyahatlerini, ihtiyaçlarını ve kesin deneyimlerini size sunabiliriz.

E-ticaret Yazılımı

COMEL, yılların verdiği deneyim ile işinize en uygun ve en çok performansı sağlayacak fiyatı makul ve güvenli e-ticaret yazılımını sizin için seçecektir.

E-ticaret Danışmanlığı

İşiniz büyüdükçedaha karmaşık BT ihtiyaçlarına da ihtiyacınız olacak.

COMEL, bu nihai iş büyümesine hazırlanmanıza yardımcı olabilir. Bu şekilde, işletmenizin büyümesi için gereken yazılım ve donanıma sahip  olursunuz .

COMEL, üst düzey ortak yerleşim hizmetleri sağlarken seyahat maliyetleri ve sermaye giderleri gibi olumsuz yanları en aza indirir. Tüm donanım yaşam döngüsü yönetimini yürütmek için bir destek ekibi (bir Ağ Mimarı ve Dağıtım Mühendisi dahil) ve ortamınızı uzaktan yönetmek için araçlar sağlar. Hem rutin donanım yönetimini hem de gece geç saatteki acil durumları Comel’e bırakarak, seyahat masraflarını ortadan kaldırın ve BT personelinizi daha etkili faaliyetlere odaklanmaları için serbest bırakın.

COMEL, sizi başarıya hazırlamanın yanı sıra çalışanlarınızı da eğitebilir. 

Bu şekilde, çalışanınız ilerlemek ve işinizin büyümesine yardımcı olmak için ihtiyaç duydukları her şeye sahip olur.

İster yön değiştiriyor olun ister birleşme veya devralma yaşıyor olun, COMEL sürece yardımcı olabilir. Bu şekilde, üretkenliği ve verimliliği yavaşlatan gecikmeler yaşamak konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

COMEL ile işinizi, sektördeki en iyilerle inşa edebilirsiniz  . 

Bakım Anlaşması

Firmanızı olası zararlardan ve vakit kaybından korur, verilerinizin ve işlerinizin güvende olmasını sağlar.

Teknik Danışmanlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir