ERP

Bakım Anlaşması

Firmanızı olası zararlardan ve vakit kaybından korur, verilerinizin ve işlerinizin güvende olmasını sağlar.

Teknik Danışmanlık
sunucu-depolama

SAP Business One Danışmanlığı

COMEL , SAP Business One ile, şirketinizin ihtiyaç duyduğu entegrasyonu, eksiksiz ve esnek bir Kurumsal Kaynak Planlama Yazılımı (ERP), Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) ve İş Zekası (BI) içeren büyüyen iş için en uygun fiyatlı çözümle sunar.

SAP Business One

  • Arka ofis sürecini ERP çözümü ile kontrol etmek.
  • CRM çözümü% 100 entegre e-ticaret, satış noktası (POS) ve mobilite aracılığıyla satış büyümesini teşvik edin.
  • İş performansını izleyin ve daha iyi bir karar vermeyi destekleyin.

SAP Business One Özellikleri

Finans

SAP Business One, iş finansmanı için entegre bir vizyon sunar: esnek bir grafik tasarıma sahip bütçeler, finansal raporlar, alacak ve alacak hesapları ve mali yardım merkezi ve projeler aracılığıyla bilgilendirme yeteneği ile sayman.

Envanterler

Depo yönetimi, envanter, lojistik ve operasyonlar. Stok seviyelerini izleyin; Birden fazla deponun transferini takip edin, müşterilere verilen vaatlere uymak için kullanılabilirliği kanıtlayın.

Satın Alımlar ve Satış

  • Satın alma planlamasından, tahminlerden ve satın alma siparişinden tüm yaşam döngüsünün yönetimi (onay iş akışıyla oluşturulur)
  •  Tüm satış döngüsünün yönetimi: satış tahminleri, satış siparişleri, bekleyen siparişlerin yönetimi (geri siparişler), müşteri türleri için fiyat listeleri, faturalama ve teslimat. Satışların marjlarını ve maliyet etkinliğini yönetmek ve bilgilendirmek için iş akışlarının kullanılması

Hareketlilik

İstediğiniz bilgileri istediğiniz zaman elde edin. IPhone ve IPad’de SAP Business One ile mobil teknolojiyi kullanın. Cep telefonunuzdan satış siparişleri, tahminler ve servis çağrıları (biletler) oluşturun

Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM)

Satışları, müşteri hizmetlerini ve desteği yönetin, bunların tümü diğer iş fonksiyonlarıyla entegredir. Yeni müşteriler edinme, elde tutma, işletmenizin maliyet etkinliğini gözetleme konusunda tam kontrol sağlayın. Pazarlama ve satıştan hizmete kadar süreçlerin… baştan sona, müşterinin yaşam döngüsünün bir bakış açısıyla yönetilmesi. Satış fırsatlarının takibi ve satışın kapatılması için iletişim faaliyetleri. SAP Business One ile daha iyi ve daha hızlı işlem yapma yollarını belirlemek için satış verilerini, operasyonları ve müşterinin finansmanını da analiz edebilirsiniz.

Pazarlama

Müşteriler, potansiyel kullanıcılar ve bakış açıları için pazarlama kampanyalarının yönetimi ve oluşturulması.
Destek ve Hizmetler: daha hızlı çözümler bulmak için servis çağrılarını (biletler) yanıtlama ve destek. Çağrı hacmi, süreleri ve yanıt süreleri ile ilgili ayrıntılı hizmet raporları, ilerlemenin değerlendirilmesine ve gerekli eylemlerin alınmasına izin verecektir.

Üretim Yönetimi

Üretim siparişlerini ve gerçekle planlamayı içeren bir malzeme listesi, üretim yönetimi, problem analizi ve gelir oluşturun. Üretiminizi ve satın almanızı planlayın – tıpkı mevcudiyet seviyeleri ve üretim ihtiyaçları gibi en düşük ve en yüksek olanı akılda tutarak talep ve teklifi dengeleyin.

SAP Business One Çözümleri

İşiniz büyüdükçedaha karmaşık BT ihtiyaçlarına da ihtiyacınız olacak.

COMEL, bu nihai iş büyümesine hazırlanmanıza yardımcı olabilir. Bu şekilde, işletmenizin büyümesi için gereken yazılım ve donanıma sahip  olursunuz .

COMEL, üst düzey ortak yerleşim hizmetleri sağlarken seyahat maliyetleri ve sermaye giderleri gibi olumsuz yanları en aza indirir. Tüm donanım yaşam döngüsü yönetimini yürütmek için bir destek ekibi (bir Ağ Mimarı ve Dağıtım Mühendisi dahil) ve ortamınızı uzaktan yönetmek için araçlar sağlar. Hem rutin donanım yönetimini hem de gece geç saatteki acil durumları Comel’e bırakarak, seyahat masraflarını ortadan kaldırın ve BT personelinizi daha etkili faaliyetlere odaklanmaları için serbest bırakın.

COMEL, sizi başarıya hazırlamanın yanı sıra çalışanlarınızı da eğitebilir. 

Bu şekilde, çalışanınız ilerlemek ve işinizin büyümesine yardımcı olmak için ihtiyaç duydukları her şeye sahip olur.

İster yön değiştiriyor olun ister birleşme veya devralma yaşıyor olun, COMEL sürece yardımcı olabilir. Bu şekilde, üretkenliği ve verimliliği yavaşlatan gecikmeler yaşamak konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

COMEL ile işinizi, sektördeki en iyilerle inşa edebilirsiniz  . 

Bakım Anlaşması

Firmanızı olası zararlardan ve vakit kaybından korur, verilerinizin ve işlerinizin güvende olmasını sağlar.

Teknik Danışmanlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir