PC, Ekipman, Yazıcı Çözümleri

Comel olarak 30 yıldır, kurumsal müşterilerimizin tüm pc ve çevrebirimleri, ekipman ihtiyaçları ve yazıcı çözümleri ihtiyaçlarında en uygun fiyat ve en hızlı çözümü sunmaktayız.

Ekipman İhtiyacı ve Olasılık Planımız ile Gereksiz Maliyetlerden Kurtulun

PC, Ekipman, Yazıcı

Comel 30 yıldan fazladır teknoloji, yazılım ve bilgisayar satışı ve hizmeti sağlamaktadır. Sunucular, ağlar, Windows ve Mac masaüstü bilgisayarlarının, Apple IOS ve Android mobil cihazlarının, iş yazılımlarının, Microsoft Office’in bakımı, servisi ve desteği için yüzlerce işletme müşterisiyle çalıştık. 

 

Neler Yapıyoruz?

Bilgisayar Satışı

İşletme donanımınızı yükseltmek mi istiyorsunuz? Comel’in şirket içi bilgisayar teknisyenleri ekibi, her bütçeye uygun yüksek kaliteli donanım bulmanıza yardımcı olabilir. İdeal sunucu depolama çözümünü bulmanıza yardımcı olurken, iş ihtiyaçlarınız için doğru bilgisayarı seçmenize yardımcı olabiliriz. İş ihtiyaçlarınız için mükemmel netbook, dizüstü bilgisayar ve tablet bulmanıza da yardımcı olabiliriz.

Sunduklarımız

Konfigürasyona özel PC
Dünya markaları PC ve Notebook
Çevre Birimleri Satışı
Yazıcı ve Tarayıcılar
Virüs Temizleme
Teşhis
Bilgisayar Onarımları
PC Optimizasyonu
Bilgisayar Ayarları
Veri yedekleme
Önleyici Bakım Eğitimi

Comel Donanım Çözümleri

İşiniz büyüdükçe, daha karmaşık BT ihtiyaçlarına da ihtiyacınız olacak.

COMEL, bu nihai iş büyümesine hazırlanmanıza yardımcı olabilir. Bu şekilde, işletmenizin büyümesi için gereken yazılım ve donanıma sahip  olursunuz .

COMEL, üst düzey ortak yerleşim hizmetleri sağlarken seyahat maliyetleri ve sermaye giderleri gibi olumsuz yanları en aza indirir. Tüm donanım yaşam döngüsü yönetimini yürütmek için bir destek ekibi (bir Ağ Mimarı ve Dağıtım Mühendisi dahil) ve ortamınızı uzaktan yönetmek için araçlar sağlar. Hem rutin donanım yönetimini hem de gece geç saatteki acil durumları Comel’e bırakarak, seyahat masraflarını ortadan kaldırın ve BT personelinizi daha etkili faaliyetlere odaklanmaları için serbest bırakın.

COMEL, sizi başarıya hazırlamanın yanı sıra çalışanlarınızı da eğitebilir. 

Bu şekilde, çalışanınız ilerlemek ve işinizin büyümesine yardımcı olmak için ihtiyaç duydukları her şeye sahip olur.

İster yön değiştiriyor olun ister birleşme veya devralma yaşıyor olun, COMEL sürece yardımcı olabilir. Bu şekilde, üretkenliği ve verimliliği yavaşlatan gecikmeler yaşamak konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

COMEL ile işinizi, sektördeki en iyilerle inşa edebilirsiniz . 

Ekipman İhtiyacı ve Olasılık Planımız ile Gereksiz Maliyetlerden Kurtulun