Dijital Dönüşüm Projeler

Bakım Anlaşması

Firmanızı olası zararlardan ve vakit kaybından korur, verilerinizin ve işlerinizin güvende olmasını sağlar.

Teknik Danışmanlık
sunucu-depolama

Dijital Dönüşüm

EVAM, Real Time Streaming Analytics alanının öncüsüdür. EVAM, kurumsal kullanıcılar düşünülerek sıfırdan oluşturulmuş yeni nesil bir platformdur. Geliştirme 2010’un başlarında başladı ve EVAM’ın ilk örnekleri aynı yıl içinde hayata geçti.

EVAM İş Zekası

Teknoloji endüstrisindeki fikir birliği, bugün hızlı verinin şafağında olduğumuz ve hızlı veri devriminin her şeyi yeniden şekillendireceğidir. EVAM, büyük veri dönüşümünden geçen işletmelerin iş zorluklarına cevap vermek için geliştirilen ilk kapsamlı Akış Analitiği Platformudur. Platformumuz, işletmelerin içgörülerin ötesine geçmesini sağlar ve onlara gerçek zamanlı olarak harekete geçme yeteneği verir.

EVAM müşterileri, daha yüksek gelir, daha yüksek müşteri sadakati ve genel olarak daha iyi bir müşteri deneyimi ile sonuçlanan 189.000.000’den fazla müşterinin toplam sayısı ile diyalog halinde kalmak için EVAM Streaming Analytics platformunu kullanıyor.

EVAM Özellikleri

Bellekte

Veriler geldikçe işlenir. Tüm işlemler maksimum performans için bellekte gerçekleştirilir.EVAM, maksimum performans için gerçek zamanlı olay işleme için optimize edilmiş özel bir önbellekleme mekanizması kullanır

Analizlerin Ötesinde

EVAM, platform içinden alınacak karmaşık eylemleri destekleyen uçtan uca gerçek zamanlı bir platformdur.

Kalıcı

Sistem durumu, senaryo durumları ve gelen veri akışlarının tümü, kurumsal düzeyde kurtarma için kalıcı olabilir

Kişiselleştirilebilir

EVAM dinleyicileri, senaryoları ve eylemleri özelleştirilebilir ve tüm iş gereksinimlerini kapsayacak şekilde tamamen genişletilebilir

Kolay Entegrasyon

Kutudan çıkar çıkmaz EVAM, çeşitli sistemleri entegre etmek için senkronize ve asenkron konektörlerle birlikte gelir

Gelişmiş Analizler

EVAM, kullanıcıların öğrenme sürecini anlamasına ve etkileşime girmesine olanak tanıyan çevrimiçi öğrenme yöntemlerini kullanan son teknoloji makine öğrenimi algoritmalarını içerir.

Finansal Hizmetler için Evam

Müşterilerin durumu ve zihniyetleri bile sürekli değişiyor ve rekabet her zamankinden daha yüksek. Evam, finans hizmetleri şirketlerine saniyede milyonlarca müşteri etkileşimini, iş olaylarını ve veri noktasını işleme ve gerçek zamanlı olarak doğru eylemi gerçekleştirme gücü verir.

 

Perakende ve Bağlılık Sektörü için Evam

Evam, perakende ve sadakat şirketlerine doğru müşteriye doğru zamanda, doğru yerde doğru teklifle ulaşmak için ihtiyaç duydukları anahtarı sağlar.

 

Endüstriyel Alanlar için Evam

Endüstriyel alanların makine ve sensör verilerini eyleme dönüştürülebilir zekaya dönüştürmesini sağlar. Yazılım tarafından kontrol edilen bir entegre donanım ekosistemi, uç ve kurumsal çekirdekte çalışır ve tüm SCADA, MES, ERP, WMS veya tümleşik konektörler aracılığıyla diğer herhangi bir kayıt sistemi ile etkileşime girer.

Telekomünikasyon Endüstrisi için Evam

Evam, telekomünikasyon şirketlerine saniyede milyonlarca müşteri etkileşimini ve iş olayını işleme ve gerçek zamanlı olarak doğru eylemi gerçekleştirme gücü verir.

 

Ulaşım ve Seyahat Endüstrisi için Evam

Evam, ulaşım ve seyahat şirketlerine seyahatlerini planlamadan eve dönmeye kadar yolcu deneyimini en üst düzeye çıkarmak için bir platform sağlar.

 

Evam Danışmanlığı

İşiniz büyüdükçedaha karmaşık BT ihtiyaçlarına da ihtiyacınız olacak.

COMEL, bu nihai iş büyümesine hazırlanmanıza yardımcı olabilir. Bu şekilde, işletmenizin büyümesi için gereken yazılım ve donanıma sahip  olursunuz .

COMEL, üst düzey ortak yerleşim hizmetleri sağlarken seyahat maliyetleri ve sermaye giderleri gibi olumsuz yanları en aza indirir. Tüm donanım yaşam döngüsü yönetimini yürütmek için bir destek ekibi (bir Ağ Mimarı ve Dağıtım Mühendisi dahil) ve ortamınızı uzaktan yönetmek için araçlar sağlar. Hem rutin donanım yönetimini hem de gece geç saatteki acil durumları Comel’e bırakarak, seyahat masraflarını ortadan kaldırın ve BT personelinizi daha etkili faaliyetlere odaklanmaları için serbest bırakın.

COMEL, sizi başarıya hazırlamanın yanı sıra çalışanlarınızı da eğitebilir. 

Bu şekilde, çalışanınız ilerlemek ve işinizin büyümesine yardımcı olmak için ihtiyaç duydukları her şeye sahip olur.

İster yön değiştiriyor olun ister birleşme veya devralma yaşıyor olun, COMEL sürece yardımcı olabilir. Bu şekilde, üretkenliği ve verimliliği yavaşlatan gecikmeler yaşamak konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

COMEL ile işinizi, sektördeki en iyilerle inşa edebilirsiniz  . 

Bakım Anlaşması

Firmanızı olası zararlardan ve vakit kaybından korur, verilerinizin ve işlerinizin güvende olmasını sağlar.

Teknik Danışmanlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir