Azure

Bakım Anlaşması

Firmanızı olası zararlardan ve vakit kaybından korur, verilerinizin ve işlerinizin güvende olmasını sağlar.

Teknik Danışmanlık
sunucu-depolama

Microsoft Azure Nedir?

Microsoft Azure, kuruluşunuzun iş zorluklarınızın üstesinden gelmesine yardımcı olmak için sürekli genişleyen bir bulut hizmetleri setidir. En sevdiğiniz araçları ve çerçeveleri kullanarak büyük, küresel bir ağ üzerinde uygulama oluşturma, yönetme ve devreye alma özgürlüğü.

Neden Microsoft Azure?

  • Microsoft’un sürekli inovasyonu bugün gelişiminizi ve yarın için ürün vizyonunuzu destekler.
  • Açık kaynak taahhüdü ve tüm diller ve çerçeveler için destek ile, istediğiniz şekilde oluşturun ve istediğiniz yerde devreye alın.
  • Şirket içinde, bulutta ve uçta – sizinle nerede olursanız olun buluşuruz. Ortamlarınızı hibrit bulut için tasarlanmış hizmetlerle entegre edin ve yönetin.
  • Uzmanlardan oluşan bir ekip tarafından desteklenen ve kurumların, hükümetlerin ve yeni başlayanların güvendiği proaktif uyumluluğa sıfırdan güvenlik sağlayın.

Azure ile İlgili Sorular

Azure güvenli midir?

Evet, güvenlik ve gizlilik Azure platformunda yerleşiktir. Microsoft, herhangi bir bulut hizmeti sağlayıcısının en kapsamlı uyumluluk teklifleriyle en yüksek düzeyde güven, şeffaflık, standartlara uygunluk ve yasal uyumluluk taahhüt etmektedir.

Başka hangi müşteriler Azure kullanıyor?

Fortune 500 şirketlerinin yüzde doksanı, işletmelerinin Microsoft Bulut üzerinde çalışacağına güveniyor ve onunla harika şeyler yapıyor.

Azure gerçekten paradan tasarruf ettirir mi?

Ön maliyet olmadan, yalnızca kullandığınız kadar ödersiniz. Azure, Azure Hibrit Avantajı gibi tüm bulut senaryolarınız için esnek satın alma ve fiyatlandırma seçenekleri sağlar ve bulut harcamalarınızı yönetmenize yardımcı olacak kapsamlı araçlar sunar.

Azure diğer bulutlarla karşılaştırıldığında nasıldır?

Azure tek tutarlı hibrit buluttur, herhangi bir bulut sağlayıcısından daha fazla bölgeye sahiptir, benzersiz geliştirici üretkenliği sunar ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği’nin (GDPR) gereksinimlerinin karşılanması dahil olmak üzere daha kapsamlı uyumluluk kapsamı sunar.

Comel Azure Bulut Çözümleri

İşiniz büyüdükçedaha karmaşık BT ihtiyaçlarına da ihtiyacınız olacak.

COMEL, bu nihai iş büyümesine hazırlanmanıza yardımcı olabilir. Bu şekilde, işletmenizin büyümesi için gereken yazılım ve donanıma sahip  olursunuz .

COMEL, üst düzey ortak yerleşim hizmetleri sağlarken seyahat maliyetleri ve sermaye giderleri gibi olumsuz yanları en aza indirir. Tüm donanım yaşam döngüsü yönetimini yürütmek için bir destek ekibi (bir Ağ Mimarı ve Dağıtım Mühendisi dahil) ve ortamınızı uzaktan yönetmek için araçlar sağlar. Hem rutin donanım yönetimini hem de gece geç saatteki acil durumları Comel’e bırakarak, seyahat masraflarını ortadan kaldırın ve BT personelinizi daha etkili faaliyetlere odaklanmaları için serbest bırakın.

COMEL, sizi başarıya hazırlamanın yanı sıra çalışanlarınızı da eğitebilir. 

Bu şekilde, çalışanınız ilerlemek ve işinizin büyümesine yardımcı olmak için ihtiyaç duydukları her şeye sahip olur.

İster yön değiştiriyor olun ister birleşme veya devralma yaşıyor olun, COMEL sürece yardımcı olabilir. Bu şekilde, üretkenliği ve verimliliği yavaşlatan gecikmeler yaşamak konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

COMEL ile işinizi, sektördeki en iyilerle inşa edebilirsiniz  . 

Bakım Anlaşması

Firmanızı olası zararlardan ve vakit kaybından korur, verilerinizin ve işlerinizin güvende olmasını sağlar.

Teknik Danışmanlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir