Alteryx

Bakım Anlaşması

Firmanızı olası zararlardan ve vakit kaybından korur, verilerinizin ve işlerinizin güvende olmasını sağlar.

Teknik Danışmanlık
sunucu-depolama

Alteryx

Sadece analiz etmeyin. Çözün. Gelişmiş analitiğin gerçek değerini ortaya çıkarın. Verileri hızlı bir şekilde görselleştirmelerle karıştırın. Kararlar için güvenilir bir temel oluşturun. Verilerinize mümkün olduğunu düşündüğünüzden daha hızlı bağlanın ve entegre edin.

Alteryx

Tüm verilerinizi keşfedebilen, hazırlayabilen ve analiz edebilen, ardından mümkün olduğunu düşündüğünüzden daha hızlı derinlemesine içgörüler için analitiği uygun ölçekte dağıtabilen ve paylaşabilen bir platformla self servis veri analizi hareketinde lideriz

Alteryx Çözümlerimiz

İleri Analitik

Liderler sonuçları doğru bir şekilde tahmin eder ve eyleme geçme şekillerini optimize etmek için kuralcı analitik uygular. Başarı, veritabanı içi analitiği kullanarak Büyük Veri kaynaklarından ölçeklenebilir şekilde yararlanmayı gerektirir. Tahmine dayalı analitiği ve veri madenciliğini tam analitik yaşam döngüsüne etkili bir şekilde entegre etmek anlamına gelir – kaynak bulma, harmanlama, görselleştirme. Veri analistlerinden veri bilimcilerine kadar veri çalışanlarını kodsuz ve kod dostu bir ortamla güçlendirmeyi gerektirir, böylece herkes, beceri kümesinden bağımsız olarak, iş işlevlerini gelişmiş analitikle zahmetsizce zenginleştirebilir.

BI + Görselleştirme

İş zekası ve veri görselleştirme ihtiyaçlarınız kuruluşunuz genelinde farklılık gösterir. Bu nedenle Alteryx, ister Tableau, Power BI, Qlik veya analistlere yönelik diğer araçları çalıştırmak için verileri hazırlayıp zenginleştiriyor olun, ister tahmine dayalı modellemeden raporlama ve uygulamaların içinde ve dışında paylaşmaya kadar tüm analitik yaşam döngüsünü güçlendiriyor olun, Alteryx kullanıcı ihtiyaçlarınıza uyum sağlar. Alteryx Server, Alteryx Connect ve Alteryx Analytics Gallery ile organizasyon. Kullanıcılar nasıl etkileşimde bulunursa bulunsun herkes güçlü veri yönetimi, paylaşılan meta veriler ve varlıklar, güvenilir bir veri temeli ve analitik çevikliği kazanır.

Veri Keşfi + Yönetimi

Veri ve karar alma hızı hızlanıyor. Yönetilen bir ortamda daha iyi ve daha hızlı kararları desteklemek için bir doğruluk ve alaka düzeyi temeli oluşturmak hiç bu kadar önemli olmamıştı. Veri ve ana veri yönetimini benimsemek, veri kalitesini yükseltmek, en uygun bilgi varlıklarını kolayca bulmak ve işin nasıl çalıştığına dair ortak bir anlayışa dayalı kararlar almak hiç bu kadar önemli olmamıştı.

Konum Bilgisi

Müşterileri analiz etmek veya lokasyonlarda kaynakları optimize etmek demografik ve mekansal analitik gerektirir – bu, yalnızca coğrafi görselleştirme için verileri harmanlamak değil, aynı zamanda zenginleştirmek anlamına da gelir. Ancak şirket içi, coğrafi ve üçüncü taraf verilerini birleştirmek genellikle elektronik tablolar, manuel kodlama ve hatta bir CBS uzmanı anlamına gelir. Alteryx, coğrafi bilgileri birleştirmeyi kolaylaştırır ve ev sahipliği ve demografik analizi geliştirmek için endüstri veri kaynaklarına bağlanır. Daha da iyisi, kod gerekmez.

Veri Hazırlama

Analitik projeleri tipik olarak altı veya daha fazla veri kaynağı gerektirir ve neredeyse yarısı harici verileri de içerir. Akıllı, çevik ve güvenilir veri hazırlama, başarının önündeki engelleri aşar. Alteryx, analistlerin verilerle hızlı bir şekilde çalışmasını sağlar – kurumsal analitiği desteklemek için görsel olarak kaynak sağlama, harmanlama ve zenginleştirme.

Teknoloji Entegrasyonları

Verileriniz her yerde, yüzlerce silo ve sistemde. En iyi analitik onu hızla birleştirir ve birleştirir. Alteryx, ister şirket içinde ister bulutta olsun, pazarlama, satış, finans, hizmet, operasyonel uygulamalar, veritabanları ve Büyük Veri ile yerel olarak entegre olur. Kod olmadan, güçlük çekmeden. Eşsiz bir iş ortağı ekosisteminin ve yerel entegrasyonların gücüdür.

Alteryx Danışmanlığı

İşiniz büyüdükçedaha karmaşık BT ihtiyaçlarına da ihtiyacınız olacak.

COMEL, bu nihai iş büyümesine hazırlanmanıza yardımcı olabilir. Bu şekilde, işletmenizin büyümesi için gereken yazılım ve donanıma sahip  olursunuz .

COMEL, üst düzey ortak yerleşim hizmetleri sağlarken seyahat maliyetleri ve sermaye giderleri gibi olumsuz yanları en aza indirir. Tüm donanım yaşam döngüsü yönetimini yürütmek için bir destek ekibi (bir Ağ Mimarı ve Dağıtım Mühendisi dahil) ve ortamınızı uzaktan yönetmek için araçlar sağlar. Hem rutin donanım yönetimini hem de gece geç saatteki acil durumları Comel’e bırakarak, seyahat masraflarını ortadan kaldırın ve BT personelinizi daha etkili faaliyetlere odaklanmaları için serbest bırakın.

COMEL, sizi başarıya hazırlamanın yanı sıra çalışanlarınızı da eğitebilir. 

Bu şekilde, çalışanınız ilerlemek ve işinizin büyümesine yardımcı olmak için ihtiyaç duydukları her şeye sahip olur.

İster yön değiştiriyor olun ister birleşme veya devralma yaşıyor olun, COMEL sürece yardımcı olabilir. Bu şekilde, üretkenliği ve verimliliği yavaşlatan gecikmeler yaşamak konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

COMEL ile işinizi, sektördeki en iyilerle inşa edebilirsiniz  . 

Bakım Anlaşması

Firmanızı olası zararlardan ve vakit kaybından korur, verilerinizin ve işlerinizin güvende olmasını sağlar.

Teknik Danışmanlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir